#1 2007-09-19 09:32:32

Aquilion

Kardynał

Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 34
Punktów :   

Alchemicy

Alchemicy- odszczepieńcy kasty magów, wywodzący się od grupy błyskotliwych biochemików, którzy ośmieli się wyrazić swe wątpliwości dotyczące systemu sprawowania władzy w Kościele. Nie posiadają dość broni energetycznej, ani możliwości do stworzenia jej, by wydać Magom walkę na ich prawach, ale za to znają ich słabe punkty i walczą przy pomocy wzgardzonej, a później zakazanej bioinżynierii. Tworzą organizmy jak z najgorszych koszmarów, a miast energii na polu bitwy miotają mordercze kwasy i toksyny.

...Jakże maowie są nieudolni. Zobaczyłem to już dawno temu, kiedy jeszcze byłem w ich szeregach. Chcą władzy, wręcz kultu, a jako obiekt wiary dają śmiesznego i żałosnego człowieczka, który umarł na krzyżu.
Nie!
Jesli mamy władac tym światem, musimy byc jego bogami. Nie kapłanami czy wrózbitami nieudolnie wysługującycmi się technika, która w oczach prostaczków urasta do rangi magii. Możemy byc Bogami. A tajemnica ukryta jest w kodzie DNA - w naszych ciałach.
Mówiłem im - odrzuccie te głupie wynalzaki i siegnijcie po biotechnologię. Możecie przemienic swe organizmy w cokolwiek byście chcieli.
Ale magowie nazwali mnie heretykiem i wydali wojnę.
A potem nas wygnali, żebyśmy zdechli.
Nie przewidzieli tylko że umiemy się dostosowac...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cargofrigo.pun.pl www.listopadowki2006.pun.pl www.sbt.pun.pl www.dbpo.pun.pl www.najlepszamuza.pun.pl