#1 2007-09-21 10:37:27

Wędrowca

Żak

Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 5
Punktów :   

Organizacja strony i forum

Witam, widzę że trafiłem na świeży i młodziutki projekt. Bardzo ambitny, zwłaszcza, że porusza chrześcijaństwo zwykle przemilkiwane w każdej grze nieosadzonej w realiach chistorycznych Ale nie o pomyśle ma być mowa, lecz o samym forum. Na pierwszy ogień przydało by się miejsce na ogólne sprawy dotyczące forum, założyłem więc ten temat.

Mam kilka pytań do autora i administratora: 
1) Czy forum ma dotyczyć tylko stricte systemu czy jest tutaj miejsce na luźniejsze dyskusje odbiegające czasem od tematu? Czy administrator będzie twardą ręką trzymał porządek forum?
2) Czy jesteś gotów na pewne zmiany, zarówno w szczegółach jak i w idei systemu, które podpowiedzą czytelnicy, czy też zamierzasz tworzyć stricte według swojego zmaierzenia posiłkując się jedynie przypadającymi do gustu pomysłami, na które sam nie wpadłeś?

Ps. Miłe, przejżyste w odbiorze forum, zarówno graficznie jak i merytorycznie.

Ostatnio edytowany przez Wędrowca (2007-09-21 10:38:32)

Offline

 

#2 2007-09-21 13:24:59

Aquilion

Kardynał

Zarejestrowany: 2007-09-19
Posty: 34
Punktów :   

Re: Organizacja strony i forum

ad.1 - Jestem zbyt chaotyczny na trzymanie porzadku silna ręką i zbyt zapracowany. Jak sie zbierze więcej osób, to oczywiscie, czemu nie, rozmowy na inne tematy mogą tez byc
ad.2 - Idea systemu zostaje, natomiast na wszystkie pomysły, które nienaruszaja osi swiata  (ziemskie zwierzęta osiagajace poziom cywilizacji, katastrofa ziemskiego statku, naukowcy władający mniej zaawansowanymi za pomocą techniki i religii, Alchemicy twrzący mutanty i broń biologiczną, rebelia przeciw Kościołowi), jak najchetniej zobaczę tutaj.

Niestety, mam za mało czasu, zeby samemu móc usiaśc i napisac ten system od zera, a nie chciałem, żeby sie zmarnował pomysł.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grom.pun.pl www.ros.pun.pl www.zielonki-rzyczyska.pun.pl www.biologia-up.pun.pl www.housemd.pun.pl